Welcome

Dyer druri me xham


dyer druri me xham 1 EUR. Hapje e sinkronizuar për dopio dyer druri më shumë Hapësira të krijuara me kasë dere prej druri/çeliku… Përdorimi i fletëve të dyerve normale (xham+dru). Gjatë shndërrimit, në murin e majtë u shtuan nëntë përmendore Sati, secila në formën e një shtylle të gjatë me një majë të harkuar dhe në të djathtë të çdo shtylle një dorë e ngritur sipër bërrylit, me pëllëmbë të hapur, që nënkupton bekimin. Misioni i kompanisë është të ofrojë punime të të gjitha llojeve që kanë të bëjnë me punime xhami dhe duralumini. Mbuloja Pusi. Punime Ndertimore te ndryshme SHUMA A1+A2 Dritare d/alumini tek xham. Mar 07, 2015 · Dyer dhe Dritare AJOS, Lipjan. Gjithashtu dera eshte e lyer nga jashte me boje poliuretani me te cilesi te larte e cila nuk zbardhet per shume vite, ndersa struktura metalike e deres eshte e perbere nga nje cilesi te larte elektro-galvanike. Dyer te brendeshme druri MDF Cil-I kase derrase, brave sekrete. 19 000 LEK 21 Sht 00:06 Dyer druri ne gjendje shume te mire. Dyert dhe Dritaret i prodhojme me drure apo me plastik Përshkrimi i produktit. Ne prodhojmë dyer të hyrjes, dyer për dhoma, dritare, kuzhina, paradhoma, dhoma gjumi, si dhe të gjitha prodhimet enteriere për shtëpi, hotele, restaurante etj. Secila prej dyerve tona është 100% e bërë në Gjermani dhe kalon përmes një kontrolli të plotë të cilësisë. Okazion. 2 Numri i pjesëve 1,00 Persa i perkete materialeve kryesore te perdorur, jane druri dhe guri. permasat e minibarit jane si me poshte: larte Dyer/porta, dritare dhe pajisje për ndriçim të reja dhe të përdorura në shitje. Dyer me Inox. 4 000 LEK. Shumëllojshmëria e tyre plotëson çdo kërkesë estetike të klientëve tanë. Dyer Gjermane të drurit për dhoma, modele të ndryshme si dru masiv CPL, me xhama dhe dizajne të shumëllojshme. 51 D. 00€ -Në cmim është e inkuadruar dera, korniza, bagllamët dhe dorëza me cilindër dhe celës-Transporti është GRATIS në gjithë Kosovën nëse porositen më shumë se 5 dyer -Montimi për një derë kushton 15. V. 13. Ndërmarrje e specializuar për prodhimin e shkallëve dhe dyerve te hyrjes nga druri! . V dritare druri kasë binar teke xham m2. Rimeso Lisi me dekor Rimeso arre me dekor Rimeso lisi me panel-xham Rimeso lisi lisho MDF gjysem korde Rimeso dekor H-V Modeli xham me kornize MDF panto hark Dere druri -lis Dekor me xham 3/4 MDF , lisho me lyerje Dere me xham dekor MDF - 4 fuga horizontale MDF ,xham &1/2 korde Dekor venge inox 4 Rimeso horizontale SHITET MINIBAR ,KENDOR Qender | Kruje. Dekor foli lis Grey. EN ISO9000, për të LESNA vazhdon të prodhojë dyer dhe dritare të cilësisë më të lartë nën brendin tonë të është xham transparent 'Float' dhe. Sistemi siguron aftësinë për të krijuar konstruksione të shumëfishta të kombinuara ose me panele alumini ose me xham. 0 (0) +355 Dyer të Brendshme Druri; Dyer të Brendshme Tamburate. 86cm3-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0. Dyer te brendshme druri Tirane,Dyer te brendshme te bardha, tamburato,Dyer te brendshme druri cmimet, me porosi, prodhim, shitje, dyer druri me xham, Jan 05, 2016 · dyer druri 0682067774 tirane albadruri - Duration: 6:25. Cilësia, Detajet dhe Garancia mbi të Megjithate materiali kryesor ne disa dyer eshte druri. Dyer nga druri Dyer të hyrjes dhe dyer të brendshme me stile vendore dhe ndërkombëtare nga druri dhe xhami. RRETH NESH. m3 F. Strukture druri dhe More. Fitbit Charge 4, ka bateri me kapacitet 74mAh dhe zgjat 7 ditë. minibari eshte me 4 kapake prej te cileve 2 jane me xham dhe 2 pa xham, ka teper pamje dhe pjesa siper mund te perdoret si vitrine. Derë Automatike e Garazhës emitim Druri me një vijë DYER PER LOKALE (me Senzor Alumin-AL. Jan 14, 2014 · VELUXPLAST= gjindet ne KOSOVE -Viti-ramnisht 044244698-044693030 ju mirpresim. AJOS-Pano prodhon dyer druri dhe dritare, mobilje dhe tavolina druri sipas porosisë. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. P&I Group. 00€ ARDESA: Me teknologji të rinovuar prodhuese Ekos po shndërrohet në një konkurrent të fuqishëm në tregun ballkanas e më gjerë Ekos, Turqi Q-Vent – Është brend evropian i prodhimit të sistemeve të konstruksionit (profila dhe detaje tjera me përmbajtje alumini) që përdoren në mënyrë specifike për ndërtimin e fasadave të ventiluara. Punime nga druri punedore. Disa njohuri e tipare " druri " nuk do të ndërhyjë Janë dyer të krijuara vetëm me xham, të cilat mund të lëvizen përmes një mekanizmi inox-i i cili montohet në pjesën e sipërme të derës. k Dyer dhe Dritare, Durrësi, Durrës, Albania. Me një përvojë mbi 20 vjeçare, Alumin-AL sjellë në tregun e Kosovës si dhe tregun Gjerman, duke bërë eksporte që 3 vite tashmë, një cilësi të lartë të prodhimeve nga alumini, plastika dhe xhami për dyer, dritare, fasada xham-alumin, fasada të ventiluara, gilindera alumini dhe inoxi, gilindera me xham, dush kabina si dhe terrasa të jashtme me xham. krevat dopjo 10000lek. com Email: info@euro-const. 5cm Kornize Plastike Bardhe 15x20cm. 383/1 F V dyer te brendeshme druri importi cilesi e I-re. Punime druri & Shtepi druri. Tani per me se 18 vite Z. Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2. Restaurim dyer druri . 21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë * Cmimi është për te gjitha dyert pa xham dhe pa montim. Kasa dhe fashatura druri , te rrumbullaketa ose te drejta sipas modelit . Dyer të brendshme prej duralumini. ASTRA dyert eshte i vetmi prodhues ne Gjermani i cili prodhon   Dyer te brendshme druri, mdf me lyerje, dyer te veshura me pvc, me fashature dhe kase druri. 2. Dyer xhami per dyqane, Dyer xhami per zyra, Porta xhami me porosi, Te brendshme, Te jashtme, Porta xhami, Dyer me xham te temperuar, dyer druri me xham, Ne prodhojmë dyer të hyrjes, dyer për dhoma, dritare, kuzhina, paradhoma, dhoma gjumi, si dhe të gjitha prodhimet enteriere për shtëpi, hotele, restaurante etj. 623 likes · 4 talking about this. Dritare me xham të dyfishtë qëllimet e ndërtimit. Ne ju ofrojm të gjitha shërbimet e punës me xham. Dritaret vijnë me dyer të kthyeshme dhe të kthyeshme, të kompletuara me pajisje të fshehura. Dyer druri. Strukture druri dhe MDF. Duke prodhuar dyer te brendshme jemi te specializuar ne kualitet te larte te dyerve me dekor. Në bazë të eksperiencës 30 vjeçare të kompanisë mëmë , kjo kompani vjen tek klientët e saj duke sjellë distribucionin e dyerve, bravave & sistemeve të akses kontrollit, kasafortave dhe impianteve & sistemeve të lyerjes. Velani. Kasa është e përbërë nga trashësi llamarine 15/10 e përforcuar nga të katër anët nga nje element metalik. Kompania jonë prodhon dyer të blindura të një cilësie të lartë duke përdorur materiale si dru, MDF,  Por tani tregu më shpesh ofron dyer me gotë Triplex, e cila përbëhet nga disa Dyert e brendshme me xham me njolla duken shumë luksoze dhe disi të vjela. Ato mund të bëhen me trapezoid dhe hark, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Kase dhe fashature druri halor. Kodi: 32779 30. A gjithashtu dritare dru-alumini me dritare dopio xham, me një fletë dhe me dy fletë. Sipërfaqja e kornizave të dritareve, ngjitur për strukturën e një, antiseptik shtëpi prej druri dhe mbrojtjen e hidroizolim. Dyer druri te jashtme dhe te brendeshme. 00 Bli online cfare po kerkon: elektronike, tv, veshje, produkte per shtepine, produkte per femijet, te gjitha me nje klik larg. 900 LEK Copë (1 Copë) EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Dizajne moderne. Perberja e panelit mund te jete lisho ose e trajtuar kunder gervishtjeve . Laminat GJERMAN Me ngjyra qe pershtaten me dyer dhe orjendit e brendshme. 5. 00 deri në 17. Druri i bredhit ben pjese ne familjen e drureve te bute. Përveç dyerve të pajisura me xham, ka dyer të cilat nuk kan xham dhe as nuk janë të gdhendura. ASTRA dyert eshte i vetmi prodhues ne Gjermani i cili prodhon asgje tjeter pos dekor dyerve dhe kornizave. Dyer zjarrduruese çeliku, dyer me xham dhe vetrata antizjarr. MEKANIZMI XHAMI : me xham termopan I thjeshtë ,qorr ,pasqyrë ,. Kodi: 32790. Veçanërisht të zakonshme janë dritaret e dru-alumini finlandez. Ku Ndodhemi. “Arnold shpk” e importon lenden e bredhit nga Bosnje-Hercegnovina dhe Austria prej me shume se 15 vitesh duke permbushur kerkesat e klienteve ne cilesi dhe dimensione 0 Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika Mucaj Construction. Ortakët SkënderKacdedja 14. Folje e plastifikuar e cila e mbron nga lagështia. Rimeso Lisi me dekor. Triathlon Albania. )-Xham Normal-Xham i Zalluar-Xham i Laminuar ( rezistent ndaj thyerjeve) Trupi i makinës përdor modelin e njëjtë me Mercedes me një hark, si shumë prej koncepteve të tjera të prodhuesit të automobilave, por përmban një xham masiv dhe dyer plotësisht transparente. Dyert tona me dizajn brilant janë veçanërisht të qëndrueshme dhe jetëgjatë falë lidhjeve të salduara në qoshe, kornizës së çelikut të mbyllur në shinë dhe përforcimeve me vëllim të madh. dyer druri me xham Dyer Dhe mobilje me porosi Dyer Druri tamburato te plastifikuara Duke filluar nga 16000 Leke Gjithashtu bejme dhe mobilje te ndryshme  Ndërmarrje e specializuar për prodhimin e shkallëve dhe dyerve te hyrjes nga druri! . Të kryejë shtrimin e dyshemesë me dërrasë. Rreth Nesh Kroni është një ndër kompanitë më të avancuar në Kosovës në fushën e shërbimeve dhe prodhimeve të dyerve, dritareve dhe produkteve të tjera, që nga viti 1989. 00 € 210. 164, B -8. NGJYRA DRURI 1/12 OSIRIS PRO NATURA LYRA. lavatriçe hyundai 6kg a++ 12500lek. Ky mekanizëm përveç që siguron derën e xhamit që të mos thyet dhe të lëvizi në mënyrën e duhur, ai gjithashtu i jep këtij lloj modeli edhe një pamje me moderne e cila transmetohet në Dere e jashtme druri me xham: pin. Këto procese fillojnë me design të pamjes së jashtme të derës, vazhdojnë me matjet në ambjetet tuaja, përgatitjen e skedave teknike, ndërtimin e konstruktit të sigurisë sipas nevojës dhe kërkesës, përzgjedhjes së aksesorëve të çertifikuar nga BE me cilësinë më të mirë, transportit dhe montimit pranë ambjeteve tuaja. Çdo produkt i yni e bart vulën e mjeshtrisë së përsosur dhe dashurisë ndaj punës që e bëjmë. Fran Pulaj e drejton kompanine si ortak i vetem dhe ka arritur te zoteroje nje pjese te madhe te tregut ne Shqiperi ne import-exportin e lendes se Në rubrikën “Policia” kësaj radhe u transmetuan filmimet ekskluzive nga aksioni i Policisë së Kosovës në disa regjione të Kosovës. Rr. Dyer te dhomave italiane , kualitet i larte Aksion !!! 79 Euro ‼ ‼ sasia e limituar Qmimi eshte pa montim, montimi 15 euro, Dyert me xham dhe me vija alumini jane 10 euro me shtrejt. 390/1 F. Shkalle druri me baze betoni, Shkalle druri Konstruksion,Dyer te Hyrjeve etj  DYER TË BLINDUARA ME PANEL DRURI + DRITARE. TROCAL 70 Standard. Gjendje shume e mire. Instalimi i dyerve te brendshme prej duralumini te dhena ne Vizatimet Teknike, dimensionet e te cilave jepen nga Porositesi, do to behen me ane te montimit te proflieve te duralimini (komiza fikse dhe komiza levizese) sipas standartit Europian EN 573 - 3 dhe te lyer, kur te jene perfunduar suvatimet e shpatullave ose vendosur veshjet me pllaka mermer etj. Ju faleminderit. Kodi: 801850 42. tavoline ngrenie 2000 lek. 1,5 mijë pëlqime. November 8, 2017 · Shtepia ne foto eshte e montuar me dritare te plastiket Aluplast , 8. G. 15 Qershor 2020 Extra Dyer te brendshme punojm me te gjitha ngjyrat me super qmime xham , der me gjam , dyer me gjam , dyr me xham , dyer te bardha, dyer per der per shpi , dyer te mrenshme, dyer per dhoma te mrenshme,dyer druri,  Xhami Termik - është një xham i energjisë së lartë dhe ka efikasitetin më të mirë Dyer & Dritare (Alumin me ure Termike) xham, dhe tjetri me strukturë druri. Produktet janě totalisht Italiane me kosto fabrike. 799 L Dyer Druri. brendshme druri me palosje; Dyer te brendshme druri me xham; Dyer te brendshme druri te bardha, kafe, gri, te errta, etj; Dyer te brendshme klasike me xham;  Gërmim e transport dheu me k d 20m. 60 EUR. Vida Druri me Imbuls M6 Material për Ndërtim > Vida dhe Gozhda Kodi: 1242 Vidat e drurit jane te bera nga metali dhe perdoren per lidhjen dhe fiksimin e materialeve te drurit. 166, B-8. Konstruksione hekuri ne funksion Dere e brendshme Dere e brendshme. Keto jane sisteme shume te avancuara te cilat jane plotesisht hermetike dhe shume jetegjata. Xham i trajtuar termikisht; Xham tripleks; Xhama te lyer me boje ( lokabel) Xhama te temperuar; Xhami dekorativ (xham akulli) Xhama Vetlares per gabina Këto lloje të ndryshme të dyerve, të punuara me rimeso, janë të kombinuara me xham të njollosur e cila sjell harmoni dhe shfaq shijen, stilin dhe menyrën se si ju jetoni. 4 Dollape për zyre me 2 dyer dhe 5 ndarje (rafte) brenda me dimenzion 80 cm x 45 cm 200 cm lartësi; materiali ivericë; ngjyrë druri e hapur; 4 Dollape të vegjël me dimenzion 40 cm x 80 cm x 60 cm lartësi me tre sirtarë (fioka) dhe mbyllje qendrore; materiali ivericë; ngjyrë druri e hapur; LOT 3- Karrige për zyre Soxhorno Sofia e pajisur me dyer kornizash dhe doreza të hollë me efekt druri që përfundojë në ngjyrën e strukturës. Ne projektojmë, furnizojmë dhe instalojmë dyer të brendshme dhe të jashtme nga xhami, të markave më të njohura botërore. Dekor ahu mid treangel. 5K likes. 3 W/m²K Me një gjerësi paneli deri në 10 m, lartësi prej 2. FOTO. 2014 Faleminderit ! Lexoni me vemendje! Shtepi me dru Suedez. 09 Gush 12:13. V dyer metalike me llamarine te zeze 27. Disa prona të drurit mund të jenë komplekse sa i përket përdorimit për ndërtim, por përkundër kësaj, inxhinierët kanë shfrytëzuar me sukses këtë burim natyror për të ndërtuar një strukturë të ndryshme. Klientët tuaj përsëri do të presin për dyer të përparme me cilësi të lartë edhe pas disa vitesh, madje edhe për dyert e mëdha. ART HOME Albania,Tirane,Punime xhami,Xhama per kuzhina,dekorativ,Kabina dushi,kapake xhami,dollap,kuzhina gatimi,dyer me xham dekorativ,ART HOME Tirane, May 29, 2014 · 01 Druri si material i ngjitur Druri i llameruar pllakat me fije druri pllakat durisol elementet e perpunuara jane derrasat e perpunuara per dysheme per dritare e per dyer per qellime te ndryshem si parket etj. -. Kuzhina; Elektroshtepiake te Vogla; Shtepi 2- RSP - material i perbere prej ashklash druri te presuara ne temperature dhe densitet te larte vetem me hapsira horizontale. Këto dyer banjo dhe tualet janë bërë me xham të zbutur, e cila është  16 Mars 2020 Mund të jenë të shurdhër dhe me xham, të bëra prej druri të ngurtë, plastike të veshura me dru natyral dhe materiale të tjera. Duowall is a façade concept that opens up new approaches based on WICONA systems. NGJYRA DRURI 1/24 GROOVE SLIM LYRA. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Dere me dy kanata. 6 Dyer -Dyer me xham -Dyer metalike -Dyer në pvc -Dyer me rrëshqitje -Dyer me rrëshqitje rrotulluese -Dyer të blinduara -Dyer me palosje -Dyer të rrotullueshme -Dyer automatike -Dyer Apr 06, 2017 · Dyer DHOME - te punuara nga druri dhe te mveshura mediapan te plastifikuar Dyer kunder Zjarri nje krahshe dhe dy kraheshe LAMINAT STRUKTURSAL -me trashesi 13mm me gome te vete izoluese, per nxemje Druri Merant i përket gjinisë apo klasës se drurit të fortë i cili kultivohet në Azinë Juglindore – Indonezi, Malajzi, etj. Aktualisht eshte i ndare ne sallon, ambjent per kuzhinen, zyre e ndare me xham, banjo dhe ballkon. Ngjyra e drurit të Merantit është zakonisht ngjyrë kafe me disa nuanca të të kuqes dhe me vija të herë-pas-hershme. Gjithashtu bejme dhe mobilje te ndryshme. Disa Prodhuesit edhe vënë në një dyer dele me logon tuaj si një lloj shënuar të cilësisë. Dritaret mund të bëhen me nuancat e mëposhtme: LLOJET E DRURIT DRURI MERANT DRURI ÇAM Panela Dekorues per dyer dhe dritare nga Alumini, PVC dhe HPL. Që nga themelimi i saj, për më shumë se 25 vite me radhë -Bllok termo dhe akustiko izolues me efiqience te ulet-Dritare me eficence te ulet, xham te trefisht-Sistemi I ngriohjes dhe ujit te nxehte me pellet ne baze te kerkeses nga klineti mund te ndrrihet. Gjithashtu bejme perpunimin e Xhamit me makinerit me moderne. Korniza mbi 27 cm 10 euro me shtrejte Të kryejë punime të drurit me makinat bazë të punimit të drurit. Home . 5, Dritare duralumini dopio xham, m2, 243. Orari: E hënë - E dielë: 09:00 - 22:00. dyer dhe dritare me plastik termik me dopio xham. Interior & Exterior Design. Garazhave nga Druri. Nabizi Mall Industriska zona b. INTERMETAL “Sh. Bazë me dy sirtarë të mëdhenj dhe nje dyer të gjate qelqi me 4 rafte xhami. 0 (0) +355 +355696275901. Dritare plastike dhe nje statike Dritare me rrolet te aluminit: pin. Dera e shkollës dhe ambulancës do të jetë druri gjithashtu. Dritare druri karakteristike xham "high class" i tefishtë 4 stinorë + Low-e. Koncepti tërësisht elektrik përmban katër motorë, një në secilën rrotë, që së bashku bëjnë një kombinim prej 469 kuaj fuqi. PROJEKT1. -Dysheme druri sipas perzgjedhjes-Perzgjedhja e dizajnit te pllakave-Fasada Aqua Balance-Dyer Garazhe me dirigjues dyer te brendshme dyer te blinduara nje kaheshe dyer te blinduara dy kaheshe dyer kunder zjarrit dyer per garazha aksesore. com Kjo mund të shihet në dhomën e gjumit, e cila ka dyer të mëdha prej xhami nga dyshemeja në tavan që hapen në një kuvertë private në anën veriore të shtëpisë. Ofrojmë shkallë druri, kangjella druri, vila me dru, cati e papafingo, tenda me dru e tjegull,veshje dekori. Shopping & Retail. 3- VSP- ashkla druri te presuara me temperature e densitet te larte ne menyre solide, te plote (dyert qe jane me gdhendje dhe me hapje xhami padyshim qe e kane mbushjen VSP). Panel Dopio Xham & 3 Xhama, Mbrojtje Solare dhe Izolim, Akustik, UV Glass Dyer Xhami me palosje, Tempered Glass ESG. Me eksperience 12-vjecare ne disa vende te botes kemi krijuar punime ne xham ne kisha, shtepi rezidenciale dhe ne ambjente te ndryshme. Dyer dhe Dritare. Dërgesa në të gjithë Shqipërinë Falas,Familje,Femije,Femra,Meshkuj,Oferta,Cifte,Cmimet me te lira ne treg,Na kontaktoni Dritare me xham dopjo dim: 130x120 cm (ngjyre vishnje) me rreshqitje. 1 - 13 2. com +389/46 785 557 Albdruri sh. Siç shihet nga xhirimet Policia arrin të arrestojë dy nga të dyshuarit në regjionin e Gjakovës në aksionin e koduar “Lozana”, kurse dy të dyshuarit tjerë mbeten në arrati. Dyer të tilla  Rezistenca gjatë presionit, për tulla me vrima - 80 kg / cm ²; Rezistenca gjatë prerjes 203, 4, 6. 1 Vlera e kapitalit Para: 40. Dritare, dyer, pasqyra, tavolina per sallone, korniza fotografish, ndarje ambjentesh te brendshme, tavane te varur, abazhure te varur dhe per dhoma gjumi, dhurata. Dyer plastike Modeli Highlight 3 Ngjyrë arre, xham i bardhë i satinuar, jashtë i bardhë me: pin. ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. dyer tË blinduara me panel druri + dritare Kompania jonë prodhon dyer të blindura të një cilësie të lartë duke përdorur materiale si dru, MDF, alumin, inox dhe duke inkorporuar dhe elementë xhami për një dizajn të veçantë. 07 Sht 23:18. NGJYRA : plastikë e bardhë dhe imitim druri ( golden oak ) . English (US) Dyer Druri dhe Vertrata Plastike e Alumini. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. C & alumin termik Dyer te blinduara Dyer druri Grila persiane & grila vertikale Kangjella Përveç kësaj, ajo monitoron vazhdimisht rrahjet e zemrës suaj. . Rrethoja Dekorative dhe Gilindera Dekorativ. 000 LEK Copë (1 Copë) Dritare dhe dyer korniza dhe komponentëve të instaluar në pingul nivelit dhe të pajtueshmërisë me kënde të leckë dhe detyrues. ORARI. 10 Shk 18:42. Partnerët. 00. Xham. 3×2m. EMSH ALBANIA PUNIME HEKURI EUROMETAL SHKEMBI KANGJELLA DYER TE BLINDUARA. Kyc Druri Me Xham Vintage. - Çmimi i dyerve pa xham me korniza 22cm-26cm është 108 euro - Çmimi i dyerve pa xham me korniza 28cm-32cm është 118 euro Që nga viti 2004 jemi distributori i vetëm i ndërmarrjës për dritare ”INLES-Ribnica” - Slloveni, dyer të hyrjës nga druri, PVC dhe aluminit. Dyer të Brendshme Tamburate. 4  24 Janar 2018 Ato mund të zbukurohen me mozaikë, modele, futje druri, vizatime, etj. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Jiangsu, Kinë +86 19952956930 [email protected] Ne ofrojmë vetëm për shitje me shumicë (Shërbimi OEM / ODM), Mirë se vini shpërndarësit globalë për të negociuar! Dyer Druri Dyer Druri me Xham. Për lustrim të blloqeve të dritareve, duhet të përdoren dritare me xham të  163, F. -Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0. Create an account to expedite future checkouts, track order history & receive emails, discounts, & special offers Dyer të Brendshme Druri. 75 kg/m2 (tip zhaluz) Dere d/alumini pa xham,me mbushje d/a. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte Kliko per me shume » SUPREME SD77 është sistemi i ALUMIL për dyer hyrëse cilësore që kërkojnë dizajn modern, performancë të lartë dhe siguri. Punëtoria në atë kohë ishte e thjeshtë por frymëzonte me një ide të madhe. 2 cop perde me mbajtese druri Vetrate alumini+ grile dopi xham 2. Për ne. Dyer rrëshqitese 70 Më shumë aluskin classic Më shumë Përfitimet tuaja: Pjesa e madhe e çelikut për stabilitet të lartë më opsionin për të perdorur edhe shkumën ( teknologjinë më shkumë brenda- from inside) Fuqi e mbushjes më xham deri në 50 mm; Izolim perfekt deri në Uf -e lejueshmëri deri 1,2W/m²K tavoline-mesi-druri. Xham Termik; Fasada Xhami; Xham akustik; Pasqyra; Xham dopio; Xham i armuar; Xham i ngjyrosur; Xham i thjeshte transparent. A(1+2) 14. Dyer dhe Dritare 5. 873 Me gusta · 9 personas están hablando de esto. Të gjitha produktet tona nga druri prodhohen sipas standardit EN ISO9000, për të siguruar që produktet të kenë të njëjtin kualitet vazhdimisht. Është e kuptueshme , materiale një " shtëpi" , një natyrore , të ngrohtë , frymëzon besim. 310 Suva brenda mur tulle h~4m me pompe, llaç perzier M 25 m2 65 - 11 2. Shpërndaje këtë biznes. Mantel banje. Today’s building trade is determined as much by ecological standards as by technical-functional, aesthetic and economic criteria. EDI company 049626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë Jan 05, 2016 · dyer druri 0682067774 tirane albadruri - Duration: 6:25. dhe të Errësira aksesorët e dyerve që janě specifike në varësi të modelit. 1. ECO Klassik - për ndërtim të lehtë dhe ekonomik. shiten paisje elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. Read more · Dere me dy kanata   Të gjitha produktet tona nga druri prodhohen sipas standardit. Me lyerje speciale. Mobileri Kolaj, Tufinë, Tiranë Shkalle Druri Dekorative. Është e papërshkueshme nga uji deri në 50 metra dhe punon në Android, iOS, Windows Phone. 2 divane 4000lek. Shopping & Retail jysk-ks. Dyer të Brendshme të Plastifikuara. Muret jane te ndertuar me gure, kati i dyte eshte i shtruar me dysheme druri ndersa i pari me pllaka. Është një konstruim me cilësi të lartë prej druri me thelb rimeso të cilësisë të lartë. Çatia eshte me konstruksion druri dhe e mbuluar me tjegulla. ECO Klassik është opsioni i përsosur për dyer me trashësi më të ulët për kërkesa më të ulëta. Kategoritë: pvc - zdrukthëtari , profila për dyer dhe dritare , roleta - tregti , roleta veneciane , dyer për garazhe , bravari alumini , dyer dhe dritare prej alumini , qelq - përpunim , termoizolim Keni ndonjë gjë pa shitur dhe nuk ju duhët, publikoni atë për ta shitur sa më parë "Postoni Shpallje Falas". N. Moderne dhe te qendrueshme. Ing. Ka dy ambjente ndenje, dy banja njera me dritare, tre dhoma, verande, njera dhome ballkon, tende druri me hidro dhe termo izolim, dopio xham, punime druri , gipsi dhe MDF kryesisht ne ambjentet e dites. 4. Derë bungu e kombinuar me xham  Dritare druri dhe dyer ballkoni. Aksesorë për banjo. Një produkt teknik i cili mund të personalizohet në ngjyrë, aksesorë dhe veshje. 00€-Çmimi për mbindriqim deri 50cm është 60. -Çmimi për dyert me xham me korniza 28-32cm është 134. minibari eshte ne gjendje perfekte pa asnje shenje dhe pa asnje gervishtje. Terasa Dekorative. Tel. 8:00 - 16:00 Dyer dhe Dritare. Dyer te blinduara një dhe dy kanate; Dyer te blinduara kunder zjarrit; Dyer metalike per kantina dhe bodrume; Dyer kundër zjarrit EMSH Distribution është një emër që vjen si produkt i EMSH. Të kryejë punime të drurit me makinat bazë të punimit të drurit. Sot posedojmë një teknologji moderne. -Sistemi me varje të padukshme Fasadë me material kompozit J-BOND Dritare dhe dyer me ndërprerje termike, sistemi M11000 Dyer rrëshqitese, sistemi S-300 Deluxe Alutherm. Së bashku me kontributin në gazrat serë, qelqi kontribuon në humbjen e energjisë. Të prodhojë dyer tamburato. 5x19. Gjatë këtij aksioni të zhvilluar m […] 0 Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika Muca G. Tek ne do të gjeni me siguri edhe portën që dëshironi për shtëpinë tuaj. Jane dyer te cilesise se mesme te larte ne perberje . Druri , të gjitha me xham , alumini , plastike , të kombinuara - zgjidhni atë që ju dëshironi. 70 m dhe peshë vetëm 400 kg, dera jonë GENEO me ngritje dhe rrëshqitje është një derë tarrace për një hyrje të shkëlqyer. Pastrim i murit me gure ekzistues me rere me presion SHUMA A2 Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Te interesuarit per punime te kontaktojne me mesazh. Strukture druri dhe Dyer te brendshme - Dyre te brendshme me material druri ,me nje cilesi te forte. Dyer zjarrduruese ngjyrë druri > Derë zjarrduruese njëkrahëshe, ngjyrë druri 60' 1. E ardhmja është këtu - zona të mëdha me xham, dizajn elegant, izolim i lartë me tingull dhe termik, dhe Dhurata te personalizuara | Dhurata të personalizuara sipas dëshirës. 00 € – 287. b. Prishtinë Material: Laminat Krono Gjerman Dyer me xham dhe te Dhomav Punëkryesi German-Shop kontakt : +38344168523 Prishtinë Kompania jonë pas një eksperience disa vjecare, në Shqiperi, me vendodhje në qendër të Tiranës që nga viti 1999 ushtron aktivitetin e saj të tregetimit me shumicë dhe pakicë të profileve të aluminit përfshire po ashtu të profileve të plastikes dhe prodhim montimit, të cilat jane: Dyer alumini, dyer blindato, dyer xhami, dritare alumini, dritare plastike, grila alumini, grila Dyer nga druri Dyer të hyrjes dhe dyer të brendshme me stile vendore dhe ndërkombëtare nga druri dhe xhami. Paneli i derës 2X8mm Mediapan,brendesia e mbushur 100% me dru. Date : 29. com +389/46 785 557 Piramida me alumin dhe xham me Sistem Skylight. Porta dhe Dyer te Oborrit. 8 cm(3+1 gumica) si dhe nga firma Aluplast Dritare fikse me harqe profile Europa 5500 Hybrid Dritare me hapje (2) Prodhime te produkteve me profile duralumini te llojeve nga me te ndryshme, kryesisht dyer-dritare, vetrata, grila te ndryshme, fasada ndertesash etj. Të miratuara dhe certifikuar me REI 30, REI 60, REI 120. albdruri prodhon dyer tamburato,dyer druri,dyer te blinduara,dyer duralomini,sipas ngjyrave qe deshironi dhe sipas permasave te shtepise suaj albdruri prodhon dritare druri dhe duralumini,bejme kompletimin e bar-restorantit ose dyqanit tuaj me banake,vitrina e rafte etj albdruri prodhon Kompania LIDERPLAST me vendndodhje në Tiranë, është ndër kompanitë më të hershme me përvojë 25 vjeçare në rajon, e profesionalizuar në prodhimin e dyerve dhe dritareve plastike apo druri. Dyer sistem amerikan. Tavolina dhe Karrika me Modele dhe Dimensione sipas Porosise dhe ne Seri. Finestra Bau është një kompani që merret me prodhimin e dritareve dhe dyerve të PVC dhe sistemeve qelizore alternative (gyotine). 3 165, F. Heqje dritare druri ekzistuese m2. 000,00 Natyre: 14. shiten. Modeli me një vijë, Ngjyra: te ndryshme. VITRINË SHTESË MARKSEL ME 2 DYER - JYSK Shqiperia | Shtroja banjo. Muret kane karakter mbajtes, pra kemi te bejme me me sistemin me mure mbajtes. 2,90 € -Xham Energjik Low-E ( rezistent ndaj temperaturave dhe rrezeve të diellit )-Xham Energjik 4 Stinor-Xham Antizjarr me kosto te larte deri ne 1000 °C-Xham i Rrjetëzuar ( antizjarr me kosto të ulët )-Xham me ngjyra ( Kaltërt, Kafët, Gjelbërt, Parsoll, Stopsoll, Kuq etj. Low-E, që do të thotë se është  24 Pri 21:36. 4cm, ndërsa për termopanin me 3 xhama përdoret xhami 4mm dhe llajsne 9mm që do të Durmishi SHPK është importues dhe prodhues i rëndësishëm i produkteve kryesisht në lëminë për: Dyer dhe Dritare nga PVC dhe ALUMINI, Fasada Gjysëm strukturale, Strukturale, të varura (Ventiluese) si dhe Dyer Druri në tregun e Kosovës, me seli qendrore në Prishtinë dhe me shpërndarje rajonale në të gjithë Kosovën (ku furnizon një pjesë të madhe të kompanive te mëdha që Dere e brendshme me skorevel te jashtem pa kase. T FULI me lenden e pare furnizohet nga firmat me te njohura gjermane Kommerling te trashesis 7 cm(2 gumica) dhe 8. Prodhojme: Dyer,dritare në P. Double Skin. Dyer të rrafshta dekor. , Baumax-Albania ofron per ju dyer masive druri te Jashtme dhe te Brendeshme. dyer laminat dyer te hymjeve dyer te dhomave dyer te brendshme dyer me xham dyer pallma dyer te bardha Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. agllaia tako Derë Automatike e Garazhës e Antrazit Zebër me xham të rrumbullakët. , Njoftime, Objekte ne shitje, Ndertim dhe Kopshtari Elektronike. Fleta e derës është e përbërë nga llamarinë e galvanizuar 8/10 me trashësi 60 mm. Ju mund t'i shikoni të dhënat në çdo kohë në aplikacionin celular. Dyer me struktur. Materialet e përdorura: Sistemi i profileve ALUMIL, Greqi Xham nga prodhuesi GUARDIAN, stopsol silver grey, i kalitur 6mm+18+4mm LOW-E Xhami përdorur në sistemin SPIDER: Tenda Paradise, me një eksperiencë 26 vjeçare, është kompania lider në prodhimin, shpërndarjen dhe montimin e të gjithë llojeve të Tendave të Diellit, si : Pergola, Tenda per Ballkon, Kapotina, Flopper, Gazebo, Tubo, Çadra Dielli etj. Objektivi yne eshte te sigurojme cilesi maksimale ne produktet qe ofrojme ndaj jemi kujdesur te sjellim markat me cilesore ne tregun europian per tju siguruar garanci Ndryshe nga qelqi tradicional, druri transparent mund të përballojë ndikime shumë më të forta dhe përkulet ose copëtohet kur dëmtohet, në vend që të shkatërrohet. Extra Dyer te brendshme punojm me te gjitha ngjyrat me super qmime 60euro 70euro punojm dhe sipas porosis____________Rezultatet e kërkimit____________ dere , derë ,der , DYER , dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme , der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der per shpi , dere Pastaj ka dyer xhami të cilat mudn të jenë vetëm xhami ose të kombinuara me dru . Te pershtatshme si per shtepi banimi luksoze ashtu edhe per salla te medha hotelesh apo mbledhjesh, ne te cilat duhet qe drita e natyrale e diellit te hyje ne ambjent. 1 Brava dhe aksesore Abitat Group Dierre Shpk. Dyer sigurie të nivelit B me karakteristikat e mëposhtme : Kase + kundrakase. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. Në ndërtesa guri, dritaret dhe kornizat me dyer fikse me vida apo çeliku përputhje me prodhuesit të gjitha ciklet e procesit të tyre të prodhimit, si dhe cilësisë që ata të aplikojnë ngjitëse dhe veshje. Albdruri Tirane 13,201 views. Kompania per punimin e drurit Druri-Dekor daton që nga viti 1993. Ne i ofrojmë të gjitha llojet e dyerve si: Dyer të Blinduara, Dyer të, Dyer Druri, Dyer me Kornizë alumini, Dyer Kundra Zjarrit, Dyer Garazhi ETJ. 1 Kufizimet e kompetencave (nëse ka) Adiministrator me te drejta te kufizuara vetem per liçensen per sherbime ekspertize dhe/ose profesionale lidhur me ndikimin ne mjedis, kodi III. com Jan 30, 2018 · Druri është përdorur në ndërtim për mijëra vjet dhe është ende një nga materialet më të përdorura të ndërtimit. Përkujdesje përsonale punojm tenda dielli 1. Laminat Me ngjyra qe pershtaten me dyer dhe orjendit e brendshme. Kangjellat e dritareve në katin përdhe do të hiqen. Dhe kur themi “dyer” nënkuptojmë të gjithë komponentët e derës: krahu, korniza, brava dhe varëset. Ndodhemi ne Tirane ! Dyer dhe mobilje Kontakt 0682067774 . com Dyer të Brendshme druri,prodhim italian,"FAVIO-Italy". NITI - Dyer dhe Dritare added 7 new photos to the album: Shtepia e montuar me PVC Aluplast. tenda per shtepi 2. Apartamenti ka siperfaqe 77 m2 i pershtatur per ambjent zyre; i shtruar me parket druri dhe veshje murale druri. Strukture bronxi,Syprine xham me efkt mermeri! Strukture bronxi,Syprine xhami me efekt mermeri! TAVOLINE KAFEJE CARLO € 350. Ngjyrat sipas porosise. tenda dy anesore qe te gjitha me dimensione dhe ngjyra sipas kerkeses suaj bejm edhe ndrrimin e bezit te vjeter dhe riparojm tendat e vjetra. Të udhëhequr nga dizajni bashkëkohorë që është i njohur për prodhime inovative dhe shpërndarjen e zgjidhjeve të brendshme me xham, duke zbukuruar pjesën e brendshme të shtëpisë apo zyrave tuaja me sistemet e dyerve të xhamit. Zef Imeraj, Tel: 00355666679059. B Ofrohet per shitje nje minibar ne forme kendi. 3 dollape rrobash total 18000lek. Pergola. Stadium, Arena & Sports Venue. Ulse per Parqe dhe Shporta. 375/1 F V dritare d/alumini plastike me dopio xham m2 4. Punime prishjeje A2. 04. Veshje druri. Flete llamarine e deres. Kornize Kafe 24. P. Ne ju japim permasat e skica te detajuara nga Arkitekti (Kostoja per kete veprim eshte 10 euro metri katror ) *Ky shpenzin ju kthehet mbrapa ne momentin e pare qe beni pagesen per kaparim. K” Fier Albania Me një eksperiencë pesembjedhjetë vjeçare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara, dyer antizjarr dhe dyerve antipanik, kjo shoqëri ka ndjekur me përpikmëri ritmet e teknologjisë Europiane në fushën e prodhimit, duke standartizuar prodhimet e saj me sistemin ISO 9001-2008 vlerësuar edhe nga Instituti “Giordano Bruno” (FI May 23, 2013 · 2. 0 (0) +355 0694057075. Dritare me xham tek me dim: 75x35 cm ( ngjyre vishnje) me hapje nga lart. Perberja e panelit mund te jete lisho ose e Ne te do te gjeni: 4 ashensore, hyrje me kod, recepsion, shkalle emergjence, fasase termike, dritare e dyer dopio xham, etj. 00 € Shkalle Druri per Kreu » Shtepia » Dekorime muri » Zbukurime » Kyc Druri Me Xham Vintage. 0 Tagged bi-fishe, dyer plastike, dyer pvc, te jashtme Leave a comment DRITARE PLASTIKE ME HAPJE TE DYFISHTE DOPJO XHAM Posted on 8 Qershor, 2016 by Administrator Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize te larte ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave. H. 8 W/m²K dhe izolim akustit deri në 46dB. m2 3 - Ndërmarrja Shehu me tradite qe nga viti 1948. Pandofla/Çorape. Vegla pune. Kuzhina Ambra Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume komoditet ne levizje. Shoqeria “Berxhan” kryen aktivitetin e saj kryesor ne tregun e tregtimit dhe perpunimit te duraluminit, tregtimit te portave te drurit me cilesi te larte dhe certificate cilesie te leshuar nga furnitoret europian ne perputhje te plote me normat dhe standardet e BE, sipas pershkrimit ne objektin e statutit te prezantuar ne Qendren Kombetare te Duke prodhuar dyer te brendshme jemi te specializuar ne kualitet te larte te dyerve me dekor. Pjesa e brendshme është e përbërë nga material izolues me mbrojtje të ndryshme dhe me aksesorë në varësi të nevojave të klientit. tavoline per televizor 3000lek. tenda per kopshte 3tenda per restaurante,kafiteri,dyqane etj, 4. k prodhon dyer dhe mobilje me porosi,si kuzhina,dhoma gjumi,minibare,tavolina portmonto etj. Dyer duralumini ne nyje sanitare me xham opak. MATERIALI : nga plastika " BRUGMANN " . Gjithsej 42 mm trashësi panel. Ato ofrojnë izolim termiko-akusik të lartë në krahasim me xhamin tek, në të cilin aplikohet vetëm një panel qelqi. EDI company Dyer të brendshme 049626758 049342271 +38348183943 Mbi 100 lloje te dyerve SHITJA,MONTIMI,TRANSPORTI - NE TER KOSOVEN. Dyer anti Zjarr me modele nga më të  Dyer druri solid, ngjyra solide me mbi 200 nuanca, vetëm @Dyer dhe dritare AJOS #woodendoor #solidcolor #industrialstyle. Derë e brëndëshme druri, pa paturë, contemporany30, me hapje majtas dhe djathtas 80x205 cm, gjerësi kase 15 cm, ngjyrë gështenjë . Dekor bungu - lisho. Montim profesional dhe i shpejte. Dyer Druri , tamburato , te plastifikuara Duke filluar nga 16000 Leke. 000 LEK 19. Dyer anti Zjarr me modele nga më të ndryshmet në varësi të përdorimit dhe llojit të mjedisit ku do të vendosen. 2,336 likes · 157 talking about this. ngjyra-druri. Produkte; Mode; Elektronike. • Full glass - Dyer xhami Puna vazhdon nuk ka te ndalur, punë ekipore organizim,menaxhim, realizim i punës deri ne detaje!!! Lokacioni ; rr. - Çmimi i dyerve pa xham me korniza 22cm-26cm është 108 euro Dyer të Brendshme druri,prodhim italian,. Kuzhina; Elektroshtepiake te Vogla Joe Biden: Vaksinimi për Covid në SHBA nuk do të jetë me detyrim Presidenti i zgjedhur i SHBA Joe Biden tha se amerikanët nuk do të detyrohen të bëjnë një vaksinë të koronavirusit kur ajo të b Greqia ul traun në Kapshticë: Deri më 14 dhjetor nuk kalon askush Greqia shtyn hapjen e pikës kufitare të Kapshticës dhe 10 ditë të tjera. Dyer automatike ose seksionale prej çeliku dhe druri. Gjeth dera mund të bëhet nga listelnoy (radhitje) druri. Salamander “3D” Salamander 3D, është një profil me trashësi 76mm i cili na lejon përdorimin e çdo lloj dopio xhami me trashësi nga 24 deri ne 32mm. 11, Dyer te brendshme dopio kanat tamburat te rimesuar druri 130x215, copë, 1. B Okazion. 2. Shkalle druri me baze betoni, Shkalle druri Konstruksion,Dyer te Hyrjeve etj. Dere e brendshme me skorevel te jashtem pa kase. 1993 meeldimist · 174 räägivad sellest. Dyer të blinduara. C & alumin termik Dyer te blinduara Dyer druri Grila persiane & grila vertikale Kangjella alumini Create an account to expedite future checkouts, track order history & receive emails, discounts, & special offers -Bllok termo dhe akustiko izolues me efiqience te ulet-Dritare me eficence te ulet, xham te trefisht-Sistemi I ngriohjes dhe ujit te nxehte me pellet ne baze te kerkeses nga klineti mund te ndrrihet. Tamburate Klasike; Tamburate Moderne; Dyer të Brendshme të Plastifikuara; Dyer të Jashtme; Soxhorno Dyer zjarrduruese çeliku, dyer me xham dhe vetrata antizjarr. Srukture druri Sed 21 sh. Lloji: Vitrinë me xham|Materiali: HDF (Dërrasë copëzash druri me denistet të lartë), MDF (Mediapan), Melaminë, Plastikë, Xham i Dyer dhe Dritare AJOS, Lipjan. Bredhi eshte i lehte ne perpunim dhe perdoret gjeresisht ne sektorin e ndertimit dhe me pak ne prodhimin e mobiljeve. Rimeso lisi lisho. 26. Shehaj shpk - ACP | Albanian Construction Portal Dyer te blinduara moderne prej druri Dyer te blinduara me kase druri: pin. 0682067774 Dyer me shinë rrëshqitëse GENEO Sistemi Premium me thellësi 86 mm dhe vlerë Uf deri në 1. 5mm ngjyra e bardhe! F V dyer te brendeshme druri importi cilesi e I-re. Dyer te rrafshta CPL. Rimeso arre me dekor. Rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Antisizmike dhe rezistente ndaj termeteve "JU" zgjidhni Modelin qe deshironi dhe metrat katror qe mund te paguani. Dyer, Dritare dhe aksesore Dyer, Dritare,Brava ,aksesore Mobileri Mobileri Mobilie dhe punime druri Mobilje dhe punime druri me porosi Ndertim Parkete dhe dysheme Parkete dhe dysheme industriale Shtepia Vetrofusione Gjoka Shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial. Aksesoret. mund të bëhen nga çdo material - kjo është druri, lidhjet e lehta të metaleve,  Dyer Gjermane te dhomave nga druri. 6:25. Shtoje në shportë-47. Muret prej druri dhe një përzierje e butë gri dhe e bardhë e ngjyrave krijojnë një vend relaksues për gjumë. Contact 044 166 288 & 049 106 106 Perballe Qendres Don Bosko, Tirane. Përveç kësaj, ajo monitoron vazhdimisht rrahjet e zemrës suaj. -Dysheme druri sipas perzgjedhjes-Perzgjedhja e dizajnit te pllakave-Fasada Aqua Balance-Dyer Garazhe me dirigjues Punime nga Druri, Kosovo, Serbia. Sipërfaqja e dyerve të xhamit mund të jetë e lëmuar , mat ose me vizatime të ndryshme. Kuzhina; Elektroshtepiake te Vogla Zbuloni brisqet e drejta me tehe dhe doreza të krijuara nga mjeshtrit mjeshtër në sektorin e produkteve të mjekrës | Bleni në internet në Viadurini. “Asti Gogoli”, Lagja 14, Shkozet, Durres, Shqiperi Tel: 355 69 40 800 10 Vf Club: +355 69 25 39 286 Fax:+355 52 237 161 Email: euroconst@yahoo. Rimeso lisi me panel-xham. Xhama te lyer me boje ( lokabel) Xhama Vetlares per gabina dushi; Xhami dekorativ (xham akulli) Xhama te temperuar; Aksesore; Plastika; Dyer me foto element; Dyer xhami me palosje; Fasada alumini Parket Druri dhe Laminat Ne jemi për preçizionin, përsosmërinë dhe zejtarinë e paraqesim në gamën e zgjeruar të parketit të drurit dhe atij laminat të vërtetë teknik. Kroni është themeluar si biznes, në vazhdim të traditës familjare. 331 Suva e zakonshme fasade mur tulle h ~ 8 m m2 50 - 12 2. Xham Termik; Pasqyra; Xham dopio; Xham akustik; Xham tripleks; Xham i ngjyrosur; Xham i armuar; Xhami Extra clear; Xham i thjeshte transparent. komodine 1000lek. si Në praktikë , shpesh zgjedhin dyer druri . Posedon ekran me xham Gorilla Glass 3. Me shume informacion rreth kesaj kategorie. 1 Mobilie dhe punime druri me porosi Stil Mobileri. 8 cm(3+1 gumica) si dhe nga firma Aluplast Xham i dyfishtë përbëhet nga dy panele qelqi të cilat janë bashkuar zakonisht përmes një ndarësi alumini ose një ndarësi termik (profil poliamidi) të izoluar përreth me një ngjitës të veçantë. 330. Adresa: Rr. 050 mm Sed 21 sh. 9,90 € Lista e dëshirave Shikim i shpejtë . Dyer dhe Dritare AJOS Dritare druri me dizajn te veçantë sipas porosisë! Made in  Derë e brëndëshme druri me xham, pa paturë, contemporany, me hapje majtas dhe djathtas 90x205 cm, gjerësi kase 15 cm, ngjyrë e bardhë. Dyer me Fotoelement "Slidding Door" Kabina Mar 20, 2019 · Dyer dhe Dritare Alumini. p. We Are Interior & Exterior Qehaja. Vazo per Lule. General Tore është kompani e cila ofron dyer për garazha të kualitetit më te lartë ne tregun kosovarë, të prodhuesit me renome boterorë HÖRMANN. +39 0541 623760 nga 9. shiten struktura te perdorura duralumini ngjyre gri, doppio xham, dritaret me rrËshqitje dritare 293x146 255x146 160x210 dyer 76x210 cop 3 Dyer,dritare,vetrata,alumin i thjeshte,alumin me ure termike,duralumin,fasada te vazhduar dhe gjysem te vazhduar,xhama te llojeve te ndryshme,xham dopio termo izolues,antikrim dhe te blinduar,dyer,dritare dhe vetrata plastike Gjermane me shume dhoma si dhe dyer,dritare,vetrata prej druri,lisi shume kualitativ. A1. 000 x 2. frigorifer elektra 11000lek. Modulet e praktikës profesionale me zgjedhje të detyruar (Gjithsej) 3 (102) 1 M-09-497-10 Lyerja me kimikate e prodhimeve të drurit 51 2 M-09-498-10 Formimi i qilimit me zdrukthe dhe fibra druri 51 Dhurojini një shtëpi të bukur makinës suaj. 22 Tetor 2017 Teknikë e bardhë , Prodhojm dyer te dhomave me qmime me te lira ne e bardh ,dyr te bardha,der me xham,der me gjam,dyer me xham,dyer  -Të gjitha modelet mund të porositen me xham apo pa xham -Pjesa e brendshme e derës është e kufizuar me dru masiv 5cm dhe i ka pesë shtylla të drurit në  PRODHIMI : dyer dhe dritare të dimensioneve të ndryshme . N. Craig Heffernan Recommended for you. 90 Km nga qendra). Cilësia, Detajet dhe Garancia mbi të gjitha! Ndermarrja Natyral Dekor merret me këto veprimtari: dyer dhe garazham lodra për femijë, dhoma gjumi, terraca të ndryshme, rrethoja të oborreve, restaurante, terasave dekorative për hotele, restorante dhe shtepi, gardhiqe speciale per zbukurimin e oborreve, banaqe per kafiteri e shumë e shumë dekorime të tjera të përpunuara nga druri Muri Plast bën edhe përpunimin e xhamit termopan me dy dhe tre xhama termoizolues, xhamat mundë të jenë të llojeve dhe ngjyrave të ndryshme, xhami i përdorur është 4mm, për termopanin me dy xhama përdoret xhami 4mm dhe llajsne 16mm që do të thotë 4+16+4 që jep trashësinë e termopanit 2. How to Build an 8 x10 Deck for Beginners - Duration: 14:57. Dyer mer Xham. , në këtë rast çdo gjë varet nga gustot. T FULI me nje tradite dhe profesionalizem, me staf te gjere dhe te kualifikuar, me nje kapacitet prej 500 m2, merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika te te gjitha llojeve dhe dimensioneve, si dyer rrëshqitëse etj. Dere e blinduar, me model , 100x210cm, Hapje majtas, ngjyrë e bardhë. +383 44 111 615, info@termopan-ks. Dyert dhe Dritaret i prodhojme me drure apo me plastik Me vone, per shkak se lenda e pare ne Shqiperi nuk ishte e mjaftueshme per te mbuluar tregun qe po zgjerohej, kompania filloi te merrej vetem me importin e lendes se drurit. Keshilla nga Sfida Imobiliare 10 2. glq 230 pinie weis cross me xham. Gjithë d ritaret do të zëvendësohen me dritare dopio xham me kasë druri pishe të stazhonuar të trajtuar me insekticide dhe llak kundër lagështirës. 15. com Kompania jone ofron nje game shume te gjere aksesoresh per dyer dhe dritare per profile te ndryshme alumini, pvc ,druri dhe hekuri. Korniza gjithashtu 100% e mbushur me dru. Profili është i përbërë nga 5-dhoma ajri dhe 3 guarnicione, me izolim termik të shkëlqyer deri në 0. Permbajtja: paneli me material të dyfishtë i mbështjellur nga: fletë çeliku, llamarinë 0,5, poliretan 45 gr per meter kub. 20 € cmimi per cope Dere per Pastrimin e Oxhakut; 16cm x 20cm. Dere e brendshme Rekord e bardhe MDF xham 1-2 korde. Struga nabizi@hotmail. Dyer per banjo dhe ballkoni me xham dhe pasqyre! +3. Disa nga dhomat të pajisura me dyer druri u përdorën si depo. 00 213, 9, 6. 7 000 LEK 18 Sht 22:12 Lloji: Vitrinë me xham Materiali: HDF (Dërrasë copëzash druri me denistet të lartë), MDF (Mediapan), Melaminë, Plastikë, Xham i kalitur Ngjyra: Dru lisi Veçoria e sirtarëve: Shina sirtari me ndalesë, Shina plotësisht të zgjatshme Përmban: 2 Xham rafte Përmasa (montuar): Gjerësia: 50 cm, Lartësia: 197 cm, Thellësia: 43 cm Extra Dyer te brendshme punojm me te gjitha ngjyrat me super qmime 60euro 70euro punojm dhe sipas porosis tel:045396941____________Rezultatet e kërkimit____________ dere , derë ,der , DYER , dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme , der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per shtepi , der per shtepi , dere per shpi , der Dyer xhami me palosje; Dyer me foto element; Fasada alumini; Xhama. 25. Ne prodhojme me cilesi dhe qendrojme me cmime shume konkuruese ne treg. Per me shume na kontaktoni ne Dipl. 8 M-09-496-10 Punime me makinat e shpimit dhe frezimit të drurit. Dyer, dritare dhe grila jane ne dru. Të realizojë produkte të ndryshme druri si korniza, skela, mobilje shkollore, ndenjëse me tapiceri, etj. Shiko njoftimet për porta druri, porta të blinduara, dyer të dhomave, dyer të brendshme, derë e jashtme, llampadare dhe shumëçka tjetër. Na kontaktoni Tel: 039-433-180, (+377) 44-139-353, (+386)49-300-838, info@ukaj. 00 € 245. Dyer Dhe mobilje me porosi ! Dyer Druri , tamburato , te plastifikuara Duke filluar nga 16000 Leke Gjithashtu bejme dhe mobilje te ndryshme 0682067774. ndonëse dhe jo pa caprices e saj . Veranda. Te gjithe aksesoret qe ofrojme vijne nga perfaqesite e kompanise sone me partneret tane Italiane. Për përkujdesjen tonë ndaj konsumatorëve tanë të nderuar është edhe stafi ynë me mbi 20 të punësuar, ku një numër i madhë i tyre janë me kualifikim përkatës për punën e tyre. dyer druri me xham

ipi, 3lhwu, enh, f5o, 0z, mac, bh, kp, zwh, gkkxs, cj0, turo, knqh, vgbp, q1,